"ПРО ТРЬОХ ПОРОСЯТ".

30 лист. 2018
ПРОЧИТАЛИ. СПОДОБАЛИСЯ. СТВОРИЛИ.

30 листопада в ДНЗ№28 дітям  молодшої групи зранку прочитала вихователька казку "Про трьох поросят", яку приніс до групи Тімофєй. Діти із задоволенням її слухали, обговорювали сюжет, сміялися із героїв та сумували, що вони такі необачні. Вирішили їм допомогти: на занятті з аплікації створили будиночок паперовий з вікнами та дверима, а в середині, наклеїли дружніх та працьовитих поросят. Деталей вихователька Кіщенко Наталія Гргорівна приготувала, як для молодшої групи багато, але її вихованці справилися без труднощів. Поки роботи підсихали малюки придумували подальшу долю поросят: що будуть робити, куди підуть, чим займуться. Але дійшли висновку, що все вони повинні робити разом, допомоагати один одному.