«МИ ЗА БЕЗПЕКУ РУХУ! ».

16 лист. 2018
ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ЗАКЛАДІ.

Тиждень знань правил дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі був проведений з 12.11. по 16.11.2018 року. В ньому брали участь всі групи садочка.

Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі.

Педагогами закладу були проведені заняття з дітьми.

Доцільно вони підібрали вірші  та загадки про транспорт та дорожню грамоту.

Чинне місце зайняли бесіди з дітьми.

Не залишилися без уваги і розвивальні  та мовні ігри

Дуже цікаво пройшла розвага «Будь обережний на дорозі!»

Аналізуючи всі плановані заходи можемо сказати, що всі учасники навчально-виховного процесу досить старанно підготувалися, продумали та провели просвітницьку та навчальну роботу, яку будуть продовжувати і надалі в постійному нелегкому сьогоденні, і в дитячому садочку, і вдома, і на роботі.