ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР!

22 вер. 2018
ДЕНЬ МИРУ ВІДЗНАЧАЛИ 21 ВЕРЕСНЯ.

«Діти України за мир »

Голубка біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому!

Неси всім щастя, передавай привіт

Усім народам, людові земному.

21 вересня відзначається міжнародний День Миру. Символом миру є голуб. Кожному відомо це зображення білого голуба, який тримає у дзьобі оливкову гілку, і  яку створив відомий художник Пабло Пікассо. Птах символізує прагнення всіх народів планети жити без воєн, у дружбі та злагоді.

Спільно з наймолодшими користувачами, вихованцями старшої групи ДНЗ №28, працівники бібліотеки-філії №10 вирішили  приєднатися до святкування Дня Миру, і створити «Птаха  миру». Яким чином? На арт-годині «Діти України за мир», маленькі «художники », використовуючи природний матеріал – камінці, розмальовували  їх у синій та зелений кольори, які символізують колір неба та рослин, а потім кожна дитина брала участь  у викладені  контуру  голуба.

Дане свято закликає людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Настрій був чудовим, емоції позитивними.