НА ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК ІДЕМО УСІ ГУРТОМ!

30 лист. 2017
ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ В МОЛОДШІЙ ГРУПІ.

30 листопада молодша група завітала на веселий ярмарок, який влаштувала вихователька  Неверковець Ірина Євгенівна. Допомагали їй і вихователька цієї ж групи Холодовська Валентина Миколаївна і помічник вихователя Доровських Олена Миколаївна. Одягнувши українські костюми, вихованці вирушили на ярмарок. Співали пісні, танцювали, каталися на яскравій каруселі, а головне купували дари осені: овочі та фрукти. Щоб купити необхідно або назвати, або розповісти про товари, розсортувати в кошики. Ірина Євгенівна запропонувала зліпити з тіста бублички і Бабуся-господиня потім їх пригостила смачними бубличками та чаєм. На заняття були запрошені діти старшої групи, які грали ролі Півники та Мишенят. Діти веселились, навчались, купували  і з гарним настроєм по-тому, поверталися додому - до рідної групи.