"В ГОСТІ ДО КАЗКОВОЇ ХАТИНКИ"

19 лют. 2015
ЗАНЯТТЯ - ГРА ПРО ДОБРО І ЗЛО.

11 лютого 2015р. в ДНЗ№28 вихователька вищої категорії Корж Лариса Миколаївна, що атестується провела заняття - гру "В гості до Казкової Хатинки". На занятті були присутні  методист НМЦ управління освіти молоді та спорту Коваленко Ганна Миколаївна та завідувач закладу Надточа Світлана Іванівна. А 19 лютого це заняття змогли переглянути батьки вихованців цієї ж групи.

Лариса Миколаївна зацікавила дітей запрошенням Казкової  Хатинки, допомогти їй подолати самотність. Чарівний клубочок повів вихованців мандрувати казковою країною, шукати героїв, які жили колись в Хатинці. Діти привіталися піснею "Щастя і добра".

Сподобалося дітям допомагати Лісовичку складати картинки з малюнками до казок із частинок, які переплутала Баба Яга.

За допомогою казок В.Сухомлинського закріплювали знання про добро і зло. Одну з казок "Добро і зло" переказували методом мнемотехніки - розповіддю за малюнками.

В іграх з Бабою Ягою Лариса Миколаївна вчила бути добрими і допомагати людям бути добрішими. За те, що діти допомогли Казковій Хатинці повернути героїв, вона їх почастувала смочним пирогом. А на прикінці заняття діти і всі герої завели таночок "Ми одна сім'я".