ПОДАРУНКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ!

3 груд. 2014
ПОВЕРТАЙТЕСЯ ШВИДШЕ І ЖИВІ!

Вихованці ДНЗ №28 виготовили і передали подарунки для захисників Вітчизни, які перебувають в зоні АТО. Щоб підняти їм настрій, подякувати за величну справу, підтримати,   діти своїми руками та із допомогою батьків малювали малюнки для  них, виготовляли подарунки. Мама Віки Неруш (старша група) написала вірш для солдатів:

Перед іконою я стану на коліна,

Воскову свічку тихо запалю.

І помолюсь за рідну Україну,

За тих солдатів, що полягли в жорстокому бою.

Солдате український,

Я за тебе щодня благаю бога і молю,

Щоб захистив ти жовте поле, синє небо,

І щоб живим лишився ти в бою!

а бабуся Єгора Рудого (середньо-старша группа) написала вірш та намалювали багато малюнків із підписами та зверненнями до захисників

В УКРАИНЕ НЕСПОКОЙНО!

НАШ ВОСТОК ТЕРЗАЮТ ВОЙНЫ.

ВРАГ ДРОБИТ СТРАНУ НА ЧАСТИ,

ПОД УГРОЗОЙ МИР И СЧАСТЬЕ.

МЫ ХОТИМ ПОВСЮДУ МИРА,

ЧТОБ ВОСКРЕСЛА УКРАИНА!

Владік Апрєлков (старша группа) написав власноруч листа і поклав до нього двокольорову стрічку, листки-обереги лаврові та пігулки. Ваня Калінін (старша группа) разом із своїми сестричками Анею та Катериною намалювали малюнки і підготували  вироби власними руками.

Інші діти старшої та середньо-старшої групи теж підготували малюнки, які охайно склали в папку і урочисто передали Лозовому Сергію Миколайовичу, дідусеві вихованки старшої групи Тосік Софії.  Який 4 грудня має повертатися на бойові позиції після тижневої відпустки. Сергій Миколайович із посмішкою на вустах ,  болем в душі,  жалем  у серці прийняв ці дарунки. Він пообіцяв дітям передати їх іншим героям, які захищають нашу рідну землю.

Адже дитячі подарунки є найцінніше, що є в кожного солдата під час военних дій: вони зігрівають тіло і душу, дають сили вижити у складних умовах, надію на швидку перемогу та здоровими і живими повернутися до дому.