МОВО МОЯ! РІДНА МОВО!ДИВО ПРЕКРАСНЕ, ЗЕМНЕ!

26 лист. 2014
ВЕСЕЛІ ЗМАГАННЯ МОВОЗНАВЦІВ.

26 листопада в старшій групі ДНЗ№28 відбулися змагання мовознавців. Вихователька групи Пальонна Олена Михайлівна виховувала у дошкільнят любов та поважне ставлення до рідної мови, як скарбниці надбання нашого народу і вчила правильно висловлюватися, дотримуватися культури рідної мови.

Діти заздалегідь вивчали вірші про мову, які виразно розповідали під час змагань. На занятті задіяні були два вихователі групи. Починала і закінчувала змагання- Кіщенко Наталія Григорівна. А от Олена Михайлівна перетворившись на ПАНІ ПОМИЛКУ, завітала на заняття-змагання і намагалася весь час перевіряти дітей у знаннях з української мови.

Дітей старшої групи чекали різні завдання:

- закінчити поетичні рядки;

- відгадати слова, прослухавши його тлумачення;

- відгадати предмети за дією;

- назвати перераховані слова одним словом;

- знайти і пояснити зайве слово;

- дібрати ознаки;

- відгадати загадки;

Тож як хотіла ПАНІ ПОМИЛКА заплутувати дітей, вчити робити їх помилки, та діти справлялися із поставленими завданнями добре. Непрохана гостя залишила розумних мовознавців, а вони в свою чергу пообіцяли вчитися української мови постійно, розмовляти нею, вдосконалювати свої знання, поважати і не забувати чудову, прекрасну, калинову, рідну, чародійну, світанкову, барвінкову, співучу українську мову.