ТАК ПРАЦЮЮТЬ МОЛОДІ СПЕЦІАЛІСТИ!

4 квіт. 2021
"ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ЗАЙЧИКА" - ЦІКАВЕ ЗАНЯТТЯ У ЯСЕЛЬНІЙ ГРУПІ.

01 квітня  в ЗДО №28 молодий спеціаліст Андрєєва Ольга Миколаївна всіх здивувала проведенням заняття в своїй ясельній групі. Вихователька добре продумала хід заняття, підготувала необхідний матеріал, а головне -  зацікавила своїх вихованців. На День народження до Зайчика запрошені всі вихованці, а подарунок вирішили приготувати самі. Вирішено подорожувати на поїзді. Ольга Миколаївна на мультимедійній дошці висвітила рецепт смачного смаколика - кексиків. Рецепт створений за допомогою ілюстрацій. Діти визначали з чого створені інгредієнти, як вони потрапили до наших кухонь. Діти одягнули  фартушки разом із вихователькою і були готові до роботи. Борошно - розглядали зернятка пшениці, мололи їх у ступці, на дотик визначали його властивості . Яйця - обговорювали де вони взялися, які бувають, вчилися розбивати ложкою сирі яйця, щоб використати для тіста.  Цукор - розглядали  цукровий буряк та визначали властивості цукру на дотик. Молоко - наливали до миски, наголошували, що ним поділилася корівка. Всі інгредієнти для тіста  (борошно, молоко, яйця, цукор) діти самі клали до миски, перемішували та розкладали по спеціальним формочкам. Всі кексики поставили до печі. Подарунок Зайчику сподобався і він запропонував  незвичайну гру  для  дітей : розібрати кольорові макарони  у стаканчики , але колір стаканчика і макарон має бути одного кольору. Після  цього діти з Зайчиком танцювали, веселилися під музику. Отрималося  змістовне та повчальне заняття. Діти маленькі, а справилися із завданнями на відмінно. Ольга Миколаївна - Молодець!