В.О.Сухомлинський . Впровадження досвіду в роботі вихователів.

02.10.2023
Виконання заходів з підготовки та відзначення 105 річниці від дня народження В.О.Сухомлинського.

З 19.09.2023р по 27.09.2023р. в ЗДО №28 був проведений цікавий та змістовний тиждень. Всі педагоги готувалися та відзначали 105 річницю від дня народження В.О.Сухомлинського. Для вихователів була проведена консультація на тему:"Проблеми морального виховання дошкільників у творчій спадщині В.О.Сухомлинського". Творчо підготувалися до проведення міні-конференції "Серце віддане дітям", де  розглядалося питання впровадження досвіду відомого педагога в роботі вихователів закладу. Плідно педагоги попрацювали з батьками дітей через Вайбер та в телефонному режимі. Їм була надана інформація про "Значення казок В.О.Сухомлинського для дітей, їх вплив на розвиток моральних якостей". Після відвідування тематичної виставки "Нова доба освіти за ідеями В.О.Сухомлинського"  педагоги за круглим столом обговорили впровадження гуманістичних ідей Сухомлинського в практику роботи педагогів навчального закладу. Всі заходи стали підгрунтям  інтелектуальної основи педагогічної майстерності педагогів ЗДО№28.