ЗАНЯТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ МАЛЮВАННЯ "БЕРЕЖИ СВОЄ ЗДОРОВ'Я. МІКРОБИ".

17.07.2022
МАЛЮВАЛИ МИЛЬНИМИ БУЛЬБАШКАМИ.ОХ І ВЕСЕЛО БУЛО.

15 липня 2022р. в ЗДО№28 вихованців чекало цікаве та повчальне заняття з використанням нетрадиційної техніки малювання "Бережи своє здоров'я. Мікроби". А малювали мильними бульбашками. Вихователі чергової групи Васелова О.А., Андрєєва О.М. та Кіщенко Н.Г. З дітьми закріплювали значення води для всього живого. Повторювали правила  дотримання свого тіла в чистоті. Звернули увагу на те, як і чим домагатися чистоти тіла. Не забули звернути увагу і на боротьбу з мікробами. Зацікавивши малечу грою з мильними бульбашками, а саме через соломинку дули у стаканчик, піна виходила назовні, на аркуш, підсихала. А потім діти фантазуючи домальовували із цієї чапівної плями мікроба. Вийшло гарно, цікаво, незвично. а закінчили заняття таночком "Булька".