"МАЛА ІСКРА - ВЕЛИКИЙ ВОГОНЬ !»

10 лист. 2018
ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ПОПЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ.

Тиждень знань  з пожежної безпеки  в дошкільному навчальному закладі був проведений з 05.11.18 р. по 09.11.18  року під назвою: «Мала іскра – великий вогонь !»

В ньому брали участь всі групи садочка.

Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі.

Педагогами закладу були проведені заняття з дітьми, які зацікавили та дали зрозуміти,  що кожна людина повинна знати застережливі заходи, причини виникнення пожеж та надання  допомоги собі і іншим під час виникнення надзвичайних ситуацій-пожеж.

Доцільно педагоги підібрали вірші про пожежну безпеку.

Під час ознайомлення з літературними творами вихователі використовували кольорові ілюстрації до них.

Чинне місце зайняли дидактичні ігри та вікторини з дітьми, які є необхідною і важливою умовою навчання дітей та виховання  протипожежної безпеки в цілому.

Вихователі підібрали багато різних загадок про пожежу, вогонь, правила його попередження.

Не залишилися без уваги і розвивальні  та мовні ігри, де діти були дуже задоволені від отриманих знань.

Медична сестра Прокопова Т.І. проводила навчання з надання першої долікарської допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу в закладі.

Розвага «З вогнем не жартуй!»   проведена музичним керівником Войцеховською В.В. в усіх групах садочка прийшлася всім до вподоби. Діти отримували та закріплювали раніше набуті знання про пожежну безпеку, вправлялися в силових  вправах – рятуваннях, надавали медичну допомогу звірятам, а батьки отримували велике задоволення від того, що їх діти отримали елементарні знання та знатимуть як поводитися в незвичайних ситуаціях.

Практичні заняття по евакуації працівників та дітей із дитсадка у безпечне місце теж були відпрацьовані.

Аналізуючи всі плановані заходи можемо сказати, що всі учасники навчально-виховного процесу  підготувалися, продумали та провели просвітницьку та навчальну роботу, яку будуть продовжувати і надалі в постійному нелегкому сьогоденні, і в дитячому садочку, і вдома, і на роботі.