ЦАРСЬКИЙ ВИДАНО НАКАЗ: «СВЯТО РОЗПОЧАТИ ЧАС!»

30 трав. 2015
ВИРУШАЄМО В ДОРОГУ - В ЦАРСТВО ЗНАНЬ!

Вирушаємо в дорогу  - в Царство Знань!

ЦАРСЬКИЙ ВИДАНО НАКАЗ: «СВЯТО РОЗПОЧАТИ ЧАС!»

27 травня в ДНЗ№28 в старшій групі відбулося свято присвячене випуску до школи. Весь садочок: працівники, діти, батьки випроводжали майбутніх дошкільнят до школи. Це було і веселе і сумне свято. Адже Випускний – це радість, хвилювання. Вихованці –випускники говорили слова вдячності завідуючій ДНЗ Надточій Світлані Іванівні, своїм вихователям Кіщенко Наталії Григорівні та Пальонній Олені Михайлівні, помічнику вихователя Васеловій Олені Анатоліївні. Не забули теплі слова вдячності для всіх інших працівників закладу та своїм батькам.

Свято відбувалося в Королівстві: де був справжнісінький КОРОЛЬ, ШУТ. На свято завітала СИНЯ ПТАХА – щастя і надії та БАБА ЯГА. Герої грали з дітьми , випробовували їх на силу, сміливість, знання. Молодші вихованці садочка підготували сюрпризний момент: дівчинка- артистка знаходилася в подарунковій коробці. Синя птаха бажала випускникам добре вчитися і обсипала їх зернятками пшениці та жита, а от Баба Яга просила допомоги правильно зібрати речі до школи  для її внука.

Весела атмосфера свята, чудовий сценарій, королівські вбрання випускників, герої , подарунки від батьків, грамоти для батьків та дипломи вихованцям – все це створило незабутні враження та радісний настрій усім.