Заняття в середній групі "Подорож лісом"

22 квіт. 2015
В цікавій подорожі милувалися красою лісу та закріплювали знання про гриби.

22 квітня 2015 року в ДНЗ№28 діти середньої групи на занятті з аплікації подорожували лісом. Заняття мало назву «Подорож лісом». Цікавою бесідою та розглядом картин діти були зачаровані, а найбільше їм сподобалося виконувати завдання лісових мешканців: загадки, ребуси, логічні вправи.

Лісовій білочці діти допомагали збирати гриби та розповідали її про їстівні та отруйні гриби. Вихователька групи Корж Лариса Миколаївна запропонувала створити вироби – листівки для лісових звірів, щоб вони знали про гриби, а особливо про Мухомори. Діти старалися виконати свою листівку охайно та правильно. Із задоволенням викладали частини гриба та наклеювали на аркуш паперу. Не забули приклеїти на шапочку Мухомора білі цятки.