СВЯТО ВЕСНИ, СВЯТО ВСІХ ЖІНОК!

5 бер. 2015
СТАРША ГРУПА ВІТАЛА СВОЇХ ЧАРІВНИХ МАМ, БАБУСЬ, СЕСТРИЧОК ТА ДІВЧАТОК.

5  березня 2015 року в ДНЗ№28 діти старшої групи запросили на свято своїх мам, бабусь, сестричок, подруг на свято. 8Березня - це свято всіх жінок. Ведучою свята була вихователька старшої групи, яка в цьому році атестується - Пальонна Олена Михайлівна,.Чудова програма святкового ранку не залишила без уваги  нікого: бабусі грали в гру "Звари борщ та компот", мами і тата, а також вихователі групи грали в гру-інсценівку "Поздоровчу, муз.керівник Віта Вікторівна провела гумористичну вікторину - лотарею, гості грали в гру "Вгадай мелодію" та ін. Домоуправительниця (вихователька цієї ж групи Кіщенко Наталія Григорівна) намагалася всіх виховувати та показала майстер-клас по готуванню борща (приготувала борщ з немитих і неочищених овочів, ще й пропонувала пригоститися, а потім вилила його на батьків - а каструльку підмінила, та і батькам дісталися цукерки). Завітав на свято і казковий герой Карлсон( вихователька середньої групи, що атестується в цьому році Корж Лариса Миколаївна, який охоче грав з дітьми. А які гарні були діти - костюми: і ЛЯЛЬКИ, КВІТОЧКИ, СХІДНІ КРАСУНІ, МОРЯЧКИ. Веселі пісні, сюжетні танці, гарні вірші - це все сприяло підняттю настрою наших гостей та вихованців. А найбільше мамам і бабусям сподобалися листівки, якими здоровили їх діти. Адже діти  в них  вклали  всю свою любов, повагу, уміння.

а свято закінчилося такими словами:

ЗА ВСЕ НАЙКРАЩЕ У ЖИТТІ:

ЗА ВАШІ РУКИ ЗОЛОТІ,

ЗА ВАШІ ЛАГІДНІ СЕРЦЯ-

МИ ВСІМ ВАМ ВДЯЧНІ БЕЗ КІНЦЯ!