ВИХОВУЄМО ПАТРІОТИЧНІ ПОЧУТТЯ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ.

29 січ. 2015
СВЯТО В ДИТСАДКУ ЗНОВУ! "РІДНИЙ КРАЙ ДЕ МИ ЖИВЕМ - УКРАЇНОЮ ЗОВЕМ"

29 СІЧНЯ 2015 року в днз №28 пройшло урочисте свято "РІДНИЙ КРАЙ ДЕ МИ ЖИВЕМ - УКРАЇНОЮ ЗОВЕМ" , в якому прийняли участь садові групи садка. Виховання патріотизму зараз перебуває в центрі уваги нашого суспільства, адже події на сході нашої країни певною мірою є одним з наслідків неуваги до громадянського виховання в нашій державі. Сучасним українським дошкільнятам випало стати свідками вибуху нетерпимості, насильства, побачити "обличчя" зла з якими вони зустрічалися лише в казках.

Далекоглядними і донині актуальними є настанови щодо взаємозв'язку виховання добра як моральної якості й ставлення майбутніх громадян до долі своєї Батьківщини.

Тож в нашому садочку патріотичному вихованню відведене належне місце.Проведення свят є тому приклад. Адже до сьогоднішнього свята готувалися педагоги закладу та музкерівник Войцеховська Віта Вікторівна. Особливо, хочеться відмітити роботу таких вихователів: Неверковець І.Є., Вергізова Т.В.,Пальонна О.М.

На святі діти співали, водили хороводи, танцювали та грали в ігри із КОЗАКОМ. Тож все перепліталось із добром, честю і чесністю, гідністю і любов'ю до свого народу, своєї Батьківщини.