ЛАНЦЮЖОК ДРУЖБИ!

15 січ. 2015
Ми все робимо, щоб бути дружними.

15 січня 2015року в середній групі ДНЗ№28 діти виготовляли ЛАНЦЮЖОК ДРУЖБИ. Вихователька групи Вергізова Тетяна Володимирівна постійно проводить роботу по вихованню в дітей почуття дружби, взаємодопомоги, співчуття, чесності. Тетяна Володимирівна багато читає і розповідає  літературних та авторських віршів і творів своїм вихованцям. А особливо її малеча полюбляє виготовляти подарунки для рідних та героїв казок, допомагати їм. Ось і сьогодні діти виготовляли на занятті з конструювання паперовий ланцюжок. Всі старолися зробити його охайним та ще й довгим. А як зраділи діти коли їх вихователька запропонувала з'єднати свої ланцюжки в один довгий. Нагалосила на тому, що всім разом веселіше і легше живеться, всі повинні допомагати один одному. І їх ланцюжок буде ланцюжок буде - ЛАНЦЮЖКОМ ДРУЖБИ.