НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!

30 груд. 2014
ВЕСЕЛОЩІ ТА ПОДАРУНКИ ТРИВАЮТЬ...

Ось і почалася пора зимових свят. До вихованців ДНЗ№28 завітав Святий Миколай. Чудове отрималося свято. Ігри, танці, вірші та солодкі подарунки - яких чекали діти цілий рік. А от 25 та 26 грудня у всіх групах дитячого закладу пройшли святкові Новорічні ранки. Кого тільки не бачили там діти: Діда  Мороза із Снігуркою, Бабу Ягу, Метелицю, Зиму, Короля і Принцесу, веселого Сніговика,Розбійників, Кощій Безсмертного та ін. А дітей було не впізнати, які чудові, яскраві костюми мали вони. Багато в ці костюми вкладено фантазії, коштів та любові як батьками, так і працівниками садочка. Зустріли Новий 2015 рік весело, жваво, з піснями та танцями, сюрпризами та подарунками.

А Зима в свою чергу нагородила всіх білим, довгоочікуваним, сріблястим сніжком!