СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАПРОСИВ ДІТЕЙ СТАРШОЇ ГРУПИ ДО СЕБЕ В ГОСТІ.

18 груд. 2014
НАША ГРУПА СВЯТКУЄ СВЯТО В БІБЛІОТЕЦІ!

Миколая ми чекали,

цілий рочок виглядали!.

Всі діти з нетерпінням чекають Свтого Миколая: хто ж не хоче отримати подаруночка. А цього року дітей старшої групи ДНЗ№28 запросили на свято в дитячу бібліотеку Перемозького мікроройону. На дітей чекали привітні бібліотекарі, які підготували для дітей справжнє свято: навчальний мультик про Миколая та Машу, радісні та веселі кліпи про Миколая, а головне - подарунки. Умілі руки та творчі голови бібліотекарів створили  ялинку із книг, а прикрасили її та вікна чудесними витинанками, на  які дивишся і ще хочеться. Святий Миколай завітав до дітей, поздоровив із святом, розпитав чи всі діти слухаються, чим займаються в дитсадку, а потім пригостив чудовими смачними гостинцями ( цукерками, яблуками та соком). Діти подякували  за подарунки та гарне свято і  запропонували сфотографуватися із героями та ведучими.

Адміністрація  дитсадка, вихователі групи, батьки вихованців та самі діти дуже вдячні за свята та заходи,які проводяться в дитячій бібліотеці. Творчих успіхів умілим бібліотекарям - Слободянюк Любов Іванівні та Щекотовій Оксані Володимирівні, гарних їм читачів.

ЗУСТРІЧАЙТЕ МИКОЛАЯ!

ВІН ВАС ВСІХ ЧУДОВО ЗНАЄ.

РАЗОМ З ВАМИ ПОРАДІЄ,

ПОДАРУЄ ВАМ НАДІЮ.