ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В САДОЧКУ.

13 лист. 2014
Діти середньої групи малюють "НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВОГОНЬ!"

З 10 - 14 листопада в ДНЗ проходить Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: «Вогнище - це романтично, проте дуже небезпечно !». Всі групи закладу приймають участь.

Вихователька Корж Лариса Миколаївна 12 листопада вчила дітей середньої групи малювати гуашшю малюнки на задану тему. Удосконалювала техніку володіння пензлем, вільно й упевнено вести його за ворсом, повторюючи загальні обриси силуету. На занятті закріплювала знання вихованців про "добрий" та "злий" вогонь. Діти добре запамятали , що вогонь уміє робити багато корисних справ: зігріти, допомогти приготувати смачний обід.Але, тихий і плаксивий у пічці чи гнотику свічки, він стає могутнім і страшним на пожежі.

Діти добре справилися із поставленими завданнями, малюнки отрималися гарні. А після заняття Лариса Миколаївна разом із дітьми облаштували виставку робіт, на яку завітали інші вихованці закладу та іх батьки.