"РУХУ ПРАВИЛА ЄДИНІ, ПОВАЖАТИ ЇХ ПОВИННІ!"

16 вер. 2014
Під такою назвою пройшов Тиждень знань правил дорожнього руху в ДНЗ №28

„ Тиждень  ЗНАНЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ  ” в ДНЗ № 28

ТЕМА:    «Руху правила єдині поважати  їх повинні! ».

з 08.09.2014 – 12.09.2014 р.

Тиждень знань правил дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі №28 був проведений з 08.09. по 12.09.2014 року. В ньому брали участь всі групи садочка.

Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі.

Педагогами закладу були проведені заняття з дітьми, які зацікавили та дали зрозуміти,  що кожна людина неповторна за своїм характером, своїм поглядом на життя, душевним якостям,  фізичному рівні, але дотримуватися правил вуличного руху та правильно переходити дорогу необхідно всім.

Доцільно педагоги підібрали вірші  та загадки про транспорт та дорожню грамоту.

Чинне місце зайняли бесіди з дітьми, які є необхідною і важливою умовою навчання дітей та виховання є дотримання правил дорожнього руху. Не залишилися без уваги і розвивальні  та мовні ігри.

Дуже цікаво пройшла розвага «Будь обережний на дорозі!»» . Діти отримали колосальні знання з дорожньої грамоти, а допомагали їм казкові герої - музкерівник Романець Л.М. взяла на себе роль Міліціонера, а вихователька старшої групи Кіщенко Н.Г.- Кота Леопольда. Діти охоче відповідали на запитання, грали в ігри, водили хороводи  та співали пісень і показували свої здібності у танцях.

Медична сестра Прокопова Т.І. проводила навчання з надання першої долікарської допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу в закладі.

Аналізуючи всі плановані заходи можемо сказати, що всі учасники навчально-виховного процесу досить старанно підготувалися, продумали та провели просвітницьку та навчальну роботу, яку будуть продовжувати і надалі в постійному нелегкому сьогоденні, і в дитячому садочку, і вдома, і на роботі.