З найкращим святом на землі! День знань - це свято книг, квітів, друзів, посмішок, світла!

1 вер. 2014
День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

З найкращим святом на землі! День знань - це свято книг,
Квітів, друзів, посмішок, світла!

1 Вересня  в ДНЗ №28 всі діти йшли в піднесеному настрої до своїх нових груп. Адже вони на рік подорослішали. Перші заняття в цей день пройшли під назвою «Україна – єдина країна!».

Метою Першого заняття було формування у дітей розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Вихователі груп збагачували уявлення вихованців про рідну країну, її столицю, рідне місто, формували відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, також спонукали до спілкування державною українською мовою та розширювали знання дітей про державні символи; виховували громадянські почуття та інтерес до подій у країні.

На заняттях педагоги використовували зображення державних символів, географічну карту України, вишиті українські рушники та вишиванки, портрети відомих українців тощо.

В цей день ще  дітей на свято запросив Незнайко. Разом із своїми друзями Клоуном Бімом та Піратом  вони розважали гостей. Діти мали нагоду грати в цікаві ігри – змагання, співали пісень, танцювали.

Казкові герої побажали дітям:

Навчатись на відмінно
Бажаєм вам віднині.