СВЯТО ВИПУСКУ ДО ШКОЛИ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬО-СТАРШОЇ ГРУПИ.

30 трав. 2014
Наші діти підросли і чекають на них привітні вчителя, світлі класи та веселий Букварик.

30 травня в ДНЗ № 28  було проведено СВЯТО  ВИПУСКУ ДО ШКОЛИ дітей із середньо-старшої групи.

Наші діти подорослішали і вже їх чекають букварі, зошити і просторі світлі класи.

Чудове оформлення, блискуча підготовка, гарний вигляд випускників залишив свій незабутній відбиток у свідомості у всіх, хто був на святі.

Казкові герої випробовували дітей: чи знають літери, чи готові до школи, чи знають що потрібно робити в школі, що з собою потрібно носити до класу та ін.. Із задоволенням випускники зустріли казкових героїв: Машу ( помічника вихователя середньої групи Коваленко Катерину Миколаївну) та Ведмедя (виховательку середньої групи Кіщенко Наталію Григорівну). Де на прикладі Маші Ведмедик переконував в тому, що до школи необхідно ходити і чому.

Батьки вихованців не залишилися осторонь підготовки до свята - запросили  Клоунів. Гурні костюми, весела та радісна  розважальна програма всім прийшлася до душі.

Веселі пісні та запальні танці мали доречне місце на святі.

На святі дітей чекали подарунки, а після свята –солодкий стіл. Не забули  передати слова вдячності всім працівникам , адміністрації закладу. Всі отримали гарний і піднесений настрій, хоча і мить суму теж мала місце, адже наші вихованці йдуть до іншої ланки освіти - в школу. Бажаємо їм гарно вчитися, слухати вчителів, розуміти і поважати своїх батьків.