ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА.

14 лют. 2022
СПІЛЬНА ТЕМАТИЧНА РОЗВАГА ПРАЦІВНИКІВ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ ТА СЕРЕДНЬО-СТАРШОЇ ГРУПИ ЗДО №28.

14 лютого святкуємо світле та чарівне свято всіх закоханих - День Святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. З року в рік, працівники бібліотеки-філії №10 не залишаються осторонь святкування цього романтичного свята. Цей рік не став винятком.

Розвага «День Святого Валентина» для вихованців ЗДО №28 зробила цей день яскравим, насиченим гарними емоціями та веселим настроєм. Розбишака, яка завітала на свято з «неймовірними подарунками», а саме: рогаткою, щоб пташок стріляти, кнопками, щоб підкладати на стільчики і камінчиками, щоб шибки бити намагалася переконати дітлахів в тому, що дружні стосунки між хлопчиками та дівчатками:… це … ну…дуже не цікаво. Дітлахи та вихователь не йняли віри Розбишаці. Ну, от скажіть, що може бути найчарівнішим та неймовірно гарним, як не перша симпатія у дитячому садочку? НІЧОГО!!!

Які б капості не пропонувала Розбишака, діти були непохитні. Дитячі симпатії понад усе! Ігри «Накорми спагеті», «Лицарський турнір», «Музичний стільчик», «Дружні пари» створили дружню атмосферу, хоча й був присутній дух суперництва, дружба та повага один до одного перемогли.