ЗАНЯТТЯ З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ТА ВАЛЕОЛОГІЇ.

7 трав. 2021
ВИХОВАНЦІ СЕРЕДНЬОЇ ГРУПИ - МОЛОДЦІ!

07 ТРАВНЯ 2021Р. в середній групі ЗДО№28 вихователька групи Вергізова Татяна Володимирівна провела чудове заняття. Показове заняття отрималося цікавим і повчальним. Була проведена велика підготовча робота: продуманий сценарій, вибір місця проведення, підготовка дітей та наочного матеріалу. Заняття проходило під назвою "Щоб здоров'я добре мати, слід про нього змалку дбати". Прихід на заняття Свинки Пеппи та Лікарки , ролі яких виконували діти цієї ж групи, придали заняттю незвичайності та захоплення. Герої чудово вивчили вірші та створювали для дітей завдання та ситуації, які зробили заняття ще цікавішим. Діти закріплювали правила поводження під час карантину, відгадували загадки про частини тіла людини, виконували гімнастику для очей та дихальну гімнастику "Папужка", закріплювали правила догляду за зубами та руками. В кінці заняття  всі вихованці  отримали від Пеппи смачні та корисні яблучка.