ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ.

16 квіт. 2021
НАШ САДОЧОК ПРИЙНЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ.

16 квітня в ЗДО№28 всі вихованці були зайняті цікавою та корисною справою. Долучилися до відзначення Всеукраїнського Дня Довкілля. Взявши до рук необхідний інструмент ( лопати, відеречка) та саджанці молодих фруктових дерев ( принесених як дорослими, так і дітьми),  малі садоводи-любителі вчилися висаджувати саджанці в саду та на своїх майданчиках. Діти із великим задоволенням допомагали копати ямки, поливати. Хоча посаджені рослини виростуть ще не скоро, а через деякий час, діти зможуть в майбутньому спостерігати за їх розвитком та ласувати смачними плодами, відвідуючи улюблений садочок , навчаючись у школі. А зараз залишається тільки спостерігати за розвитком та ростом дерев та доглядати за ними. Ми пишаємося такими  вихованцями, як у нашому садочку: розумними, дбайливими, розуміючими, а головне - трудолюбивими!