"В ГОСТЯХ У ФЕЇ МУЗИКИ"

11 бер. 2021
ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ З МОВЛЕННЄВОГО СПІЛКУВАННЯ ТА НАВЧАННЯ МУЗИЧНОЇ ГРАМОТИ.

11 березня в старшій групі ЗДО№ 28 було проведено відкрите заняття. Директор та педагоги закладу мали можливість переглянути цікаве заняття з мовленнєвого спілкування та навчання музичної грамоти "В гостях у Феї Музики". Вихователька групи Кіщенко Наталія Григорівна  та музичний керівник Войцеховська Віта Вікторівна добре продумали  заняття, підібрали незвичайні види роботи з дітьми. Віта Вікторівна взяла на себе роль Феї Музики до якої завітали вихованці. На початку заняття діти мали змогу переглянути чарівний танок Феї Музики, що заворожив дітей. Під час ознайомлення з традиційними і нетрадиційними, власними музичними інструментами Віта Вікторівна та Наталія Григорівна використали картки Карла Орфа. Нетрадиційні інструменти  виготовили власноруч. Сюди пішли : коробочки,  клейовий кольоропий папір,  кольорова стрічка,  прищіпки, дзвіночки, гудзики, монети, квасоля, гілочки з дерева та багато ще чого іншого. Дітям  з великим задоволенням із саморобними інструментами танцювали. Під час дихальної гімнастики використали маленькі відеречка та коктейльні палички. Робити бульки - це круто!.  А Феї Музики  вирішили ще й сукню прикрасити - кольорові, блискучі наліпки підійшли вдало. Смачні цукерки, схожі на маракаси - Чупа -Чупси , отримали діти від Феї Музики в подарунок.