ДОБРА СПРАВА.

12 лют. 2021
ЗАВЖДИ ГОТОВі ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ.

12лютого в молодшу групу ЗДО №28 Макар Рудик приніс флешку. І охоче розхвалював мультик ,що був записаний на носієві. Після занять вирішили його переглянути. Ним виявився "Мороз Іванович". Діти за допомогою навідних запитань намагалися давати характеристику героям. Найбільше сподобався Мороз Іванович та Рукодільниця. А от для Ледарки давали необхідні поради,як стати процьовитою. Вихователька групи ,Гура Ольга Володимирівна, запропонувала зробити добру справу для героїв. Пара рукавичок, зроблених руками дітей буде доречною. Морозу Івановичу,щоб не холодно ходити по лісу у справах, а Рукодільниці ходити до криниці по воду. Трішки вміння, бажання працювати, заохочення з боку вихователя - гарні рукавички вже готові. До них вирішили ще й прикріпити стрічку, щоб вони ніколи не губилися.