"Скільки снігу накидала зима,а Наталія Григорівна до групи його занесла"

15 січ. 2021
Сніговики вийшли супер! А кольоровий сніг, хто коли бачив?

15січня в ЗДО №28 вихованці старшої групи милувалися  красою зими,снігом. Вихователька групи Кіщенко Наталія Григорівн авирішил аздивувати їх. Принесла  у великому тазу снігу з двору,  змусила дітей замислитися: "Що зним можна робити в групі?". Пропозиції були різні: від кидання сніжками в групі та з вікна до  створення великого Сніговика та ін. Вирішили створити маленьких сніговичків, бо весь сніг до групово їкімнати не занесеш. Працювали старанно. І шарфи не забули одягнути,  і відерця  замість шапок. Прийшлося попрацювати ще й із фарбами - домальовувати деталі. Сніговички отрималися різні, веселі, кумедні. Їх винесли на  майданчик  і вони вітали всіх, хто завітав до садочка. Зі снігом, що залишився, вирішили теж погратися. У нагоді стала форба і фантазія. Розмальований сніг  заграв яскравими фарбами. Такі види роботи  для  малечі доречні. Скільки радості  отримала вони. Діти вирішили після вихідних, якщо сніг не розтане, розмальовувати його на майданчику.