УРА! ЗНОВУ НОВИЙ РІК!

25 груд. 2020
СВЯТ ЧЕКАЮТЬ УСІ!

З 21 по 23 грудня  2020р.  в нашому садочку пройшли довгоочікуванні свята. Прихід Нового року це радісне свято. Всі готуються до нього: батьки готують костюми,діти вчать вірші, а вихователі та музичний керівник складають  змістовні сценаріїї і готують дітей до святкування. Всі вихованці були присутні на ранках, веселились, розповідали вірші, грали в ігри, співали та танцювали. Їх розважали казкові герої та Дід Мороз із Снігуронькою. Смачні подарунки діти отримали від місцевої влади та від батьків. Все цікаве залишиться на відеозйомці та фотосвітлинах. Батьки не були присутніми,то ж фотопослуги виконували працівники садочка, адже батькам теж хотілося подивитися на своїх дітей.

Свята пройшли весело, а головне із смачними сюрпризами .  З  НОВИМ РОКОМ УСІХ!!!