ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ.

13 лист. 2020
"ІСКРУ ГАСИ ДО ПОЖЕЖІ, БО ВОГОНЬ НЕ ЗНАЄ МЕЖІ".

В закладі дошкільної освіти №28 був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльностіз метою проведення цілеспрямованої просвітницької роботи, підвищення рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу з 02 по 06 листопада 2010року.

Всі сплановані та проведені заходи були цікавими, повчальними.  Відповідальними особами оновлено куточки з протипожежної безпеки. На виховних годинах проводилися заходи з метою популяризації знань Правил пожежної безпеки, виховання в дітей поваги до працівників рятувальної служби.    Були використані також різноманітні бесіди, рольові ігри, перегляд навчальних фільмів, рухливі ігри, дидактичні ігри та інші заходи.

Наш заклад за змістовним поданням матеріалів Тижня знань безпеки життєдіяльності "Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не має межі" серед закладів дошкільної освіти зайняв // місце та найкращі роботи направлені до КЗ "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського:

- спільна робота вихователів та дітей старшої групи - лепбук "Правила пожежної безпеки", казка "Лискина іскра", автори і художники вихованка різновікової групи Макаренко Аліна та її мама Макаренко Ліза.