ОСІНЬ - РАДІСНА ПОРА!

27 жовт. 2020
ЛЮБИТЬ ОСІНЬ ДІТВОРА.

27 жовтня 2020р. на майданчику ЗДО №28 відбувалися осінні чудеса. Вихователька середньо-старшої групи Васелова Олена Анатоліївна запропонувала під час спостереження в природі  назбирати кольорових листочків, гарних осінніх квітів,насіння квітів. Було вирішено : зробити прозоріі віконця, які можуть прикрашати кімнату, майданчик і нагадувати про красу осінньої природи. Діти із величезним задоволенням готували необхідний матеріал. За основу було взято круглий край пластикового стаканчика і широкий скотч. Олена Анатоліївна не встигала робити основи, дітям якнайшвидше хотілося створити своє віконечко. Обираючи матеріал, що найбільше припав до душі, маленькі умільці охайно викладали його на своє віконце. Отрималтся привабливі, незвичні, просто - гарні вироби. Всі віконечка були розвішені на ялинці біля входу на ігровий майданчик. Ласкавий вітерець бавився з ними, а охочі зупинялися, щоб подивитися на ту красу.