ЙОГА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД ОЛЬГИ ВОЛОДИМИРІВНИ.

17 лип. 2020
ВПРАВИ В МАЛЮНКАХ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ.

Йога – чудовий вибір для батьків, які хочуть призвичаїти малюка до занять спортом або інших видів корисної активності. Однак, як зацікавити дитину цими вправами, знають не всі, адже на заняттях із дорослими їй може бути нудно. До того ж, якщо постійно стежити за малюком, буде складно сконцентруватися на правильному диханні й техніці виконання вправ. Тож вам стане в пригоді йога в малюнках – дитині буде цікаво дивитися на яскраві ілюстрації та повторювати рухи.

Йога для дітей: вправи в малюнках для найменших

Йога навчить дитину дисципліни, уміння концентруватись та допоможе долати поганий настрій.

Для виконання вправ треба обрати тиху кімнату, перед заняттями не можна переїдати.

За малюнками, під чітким керівництвом дорослих, малюк зможе опанувати ази йоги. У кожній позі треба затриматися на 3 – 4 вдихи-видихи.

Цим і займається вихователька ясельної групи Гура Ольга Володимирівна. Обравши бажаючих дітей закладу , вона займається з ними в музичному залі чи на майданчику на свіжому повітрі. Діти з великим задоволенням виконують вправи, особливо із демонстрацією малюнків.

Найулюбленіші вправи дітей:  "Спокій", "Літачок", "Орел", "Вулкан", "Устриця", "Лев", "Йога", "Чортик із коробочки", "Слоник", "Кобра" та ін.