ЗАНЯТТЯ - ГРА "КОШЕНЯТА"

23 січ. 2020
ПРОВОДИЛА КОРЖ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА.

22 січня в ЗДО №28 вихователька молодшої групи, що в цьому році атестуваласа на підтвердження вищої категорії, підготувала показове заняття. На ньому були присутні директор  і педагоги закладу  та методист управління освіти молоді та спорту Олександрійської міської ради Коваленко Ганна Миколаївна.

Заняття - гра мало назву "Кошенята". Під час якого Лариса Миколаївна розвивала вміння дітей ходити по лаві, підлізати під дугою, але використала стіл висотою 50см, що дітям сподобалось. Діти стрибали через пляшки, наповнені водою ( в 8 см) відштовхуючись двома ногами разом. В грі "Будь уважним" розвивала увагу, витримку. З великим задоволенням вихованці грали в іншу гру "Мишка", швидко орієнтувалися в просторі, ловили мишку. Виховувала вихователька почуття колективізму, дружби, доброзичливість, позитивні моральні та вольові риси характеру.

Виконуючи загальнорозвиткові вправи з дітьми Лариса Миколаївна використала прийом казкотерапії "перевтілення в кошенят". Вправи діти виконували з цікавістю, правильно, чітко. Закріпила вміння дітей повзати і бігати по колу, використовуючи пошиті, декоративні подушечки, викладені по колу. Під час заняття використала музичний супровід та пісні про кошенят. На інтерактивній дошці запрошені мали змогу бачити відеосюжет, що сприяв початку заняття. Це місце і житло кошенят. На занятті діти - кошенята всі були одягнені у однаковий одяг: темні шорти, жовті футболки, білі носки та білі чешки.

На занятті панувала атмосфера доброт и, позитивних емоцій, взаємодопомоги. Лариса Миколаївна вважає, що ефективним і цікавим є використання на заняттях з фізичного виховання методику М.Єфименко та працювати за його програмою "Казкова фізкультура".