ЮНІ МАТЕМАТИКИ!

3 січ. 2020
СВЯТА - СВЯТАМИ, А ЗАНЯТТЯ ЗА РОЗКЛАДОМ.

Вихованці середньої групи ЗДО №28 дуже полюбляють заняття. Заняття - чи то навчальні, чи творчі. Уважно слухають, виконують самостійні завдання, допомагають один  одному, працюють колективно, але головне займатися. Вихователька Пальонна Олена Михайлівна, що в цьому роцу атестується на отримання 2 категорії, їм особливо допомагає. Щоб дітям було цікаво і весело вигадує то змагання, та подорожі, то мандрівки. Завдання отримують діти як прості, так і ті , що  мають складнощі. На заняттях вони закріплюють знання про  геометричні фігури, знайомляться із часом та просторовими відношеннями, вправляються у визначенні величин та виконують інші програмові завдання. Найбільше їм подобаються завдання, що виконують за столами: викладають, вимірюють, обирають, домальовують, викладають.

Розумним дітм легше навчається в школі та розумні діти потрібні нашій країні!