ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ 5-ГО ГЛОБАЛЬНОГО ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ООН

12 трав. 2019
ТИЖДЕНЬ ПРОХОДИВ З 06.05.2019 - 12.05.2019Р. В ЗДО №28

ІНФОРМАЦІЯ

Про проведення першого етапу 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН   ” в ЗДО № 28

З 06.05.2019 – 12.05.2019 р.

Глобальний Тиждень знань  дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі був проведений з 06.05.2019 – 12.05.2019 року. В ньому брали участь всі групи садочка.

Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі. Проведено індивідуальні та групові профілактичні бесіди з дітьми про  велосипеди, роликові ковзани, скейти та інші сучасні засоби переміщення з питань безпеки дорожнього руху

Педагогами закладу були підібрані різні цікаві заходи з акцентуванням уваги на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки та попередження та профілактику правопорушень серед водіїв та пасажирів.

Вихованці мали змогу приймати участь у змістовних бесідах, заняттях, вікторинах, конкурсах, творчих роботах, заочних подорожах, уявних мандрівках, рольових та сюжетних іграх та виставці дитячого малюнку з батьками.