ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ „ Тижня знань з надзвичайних ситуацій ” в ЗДО № 28

20 квіт. 2019
ТЕМА: «ЗРОБИМО ЖИТТЯ БЕЗПЕЧНИМ!» З 15.04.19 р. по 19.04.19 р.

Тиждень знань з надзвичайних ситуацій в закладі дошкільної освіти був проведений з 15.04. по 19.04.19 року. В ньому брали участь всі групи садочка.  Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі та природному середовищі.

Педагогами закладу були проведені заняття з дітьми, які зацікавили та дали зрозуміти як необхідно діяти в надзвичайних ситуаціях, як у них допомагати іншим, поглиблювали знання дітей про явища природи, розвивали пізнавальний інтерес до них.

Доцільно педагоги підібрали вірші. загадки про надзвичайні ситуації та природні явища, закріплювали   номери телефонів за якими можна звертатись та викликати допомогу.  Вдало підібрані малюнки та фотографії із заданої теми дали змогу  дітьми   засвоїти весь необхідний матеріал.