ТИЖДЕНЬ СПРИЯННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ "БЕЗ ЗДОРОВ'Я НЕМАЄ ЩАСТЯ".

17 лют. 2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ  ПРОВЕДЕННЯ

„ Тижня  сприяння здорового способу життя  ” в ЗДО № 28

ТЕМА:  « БЕЗ ЗДОРОВЯ НЕМАЄ ЩАСТЯ  ».

З 11.02.2019 – 15.02.2019 р.

Тиждень знань та сприяння здорового способу життя в закладі дошкільної освіти був проведений з 11.02. по 15.02.2019 року. В ньому брали участь всі групи садочка.

Всі заходи, що були підготовлені та проведені відповідали  віковим можливостям дітей,  необхідності і цікавості батьків, вимогою сьогодення сучасного перебування в соціумі.

Педагогами закладу були проведені заняття з дітьми, читали  вірші та загадки, казки  про здоровий спосіб життя.

Спортивна розвага « Спорт любити слід – проживеш 100 літ» завітала до вихованців. Чинне місце зайняли бесіди з дітьми, які є необхідною і важливою умовою навчання дітей та виховання здорової та сильної людини та особистості в цілому.

Вихователі підібрали багато різних дидактичних ігор про спорт та здоровий спосіб життя.

Медична сестра Прокопова Т.І. проводила навчання з надання першої долікарської допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу в закладі.

Аналізуючи всі плановані заходи можемо сказати, що всі учасники навчально-виховного процесу досить старанно підготувалися, продумали та провели просвітницьку та навчальну роботу, яку будуть продовжувати і надалі в постійному нелегкому сьогоденні, і в дитячому садочку, і вдома, і на роботі.