В закладі пройшло методичне об'єднання для вихователів молодших груп

12 груд. 2013
Захід мав тему: "СПОРТИВНІ СВЯТА ТА РОЗВАГИ ЯК ФОРМА АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ"

В інформаційному блоці запрошені педагоги ознайомилися із  змістовною доповіддю на тему"ЗНАЧЕННЯ СПОРТИВНИХ СВЯТ ТА РОЗВАГ У ФІЗИЧНОМУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ",  яку підготувала вихователька молодшої групи Вергізова Тетяна Володимирівна.

У практичному блоці була представлена спортивна розвага "НА КАРУСЕЛІ". Вихователька ж цієї групи, Корж Лариса Миколаївна, вдало і естетично продумала зовнішній вигляд дітей, оформлення залу, необхідні атрибути та обладнання. Для загально -розвивальних вправ використала кольоротерапію - стрічки, які були у веселій каруселі. А допомагав працювати каруселі - КЛОУН ( ВИХОВАТЕЛЬКА СЕРЕДНЬОЇ ГРУПИ КІЩЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА). Цікаві, доступні вправи поєднувалися одна з одною. Був використаний елемент сміхотерапії. Для зацікавлення дітей використали ігрових персонажів - КОТИКА І ПІВНИКА. Котиком була вихователька  цієї групи Вергізова Т.В., а то півником - талановитий хлопчик із старшої групи Рапота Денис, який доречі, дуже любить виступати  у своїй групі та в інших теж. Незалишилися діти без сюрпризу, за вдячність Котик подарував солодощі та фрукти.

Всі присутні мали можливість переглянути фотовиставку "СПОРТИВНИМ РОЗВАГАМ НАДАЄМО ПЕРЕВАГУ"  та виставку "НЕСТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ У ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІЙ РОБОТІ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ".