Завзяті батьки допомогли придбати чудові матраци в ясельну групу.

30 лист. 2013
Запропонувала, сама пошила, а радіє з усіма - Власенко Марина Григорівна.

Власенко Марина Григорівна, чудова мама Власенко Віталія, який відвідує ясельну групу нашого садочка , запропонувала звернутися до директора Катеринославської меблевої майстерні ЛОГВІНОВА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА  з проханням  придбати в спальню ясельної групи  нові матраци. Уважний і умілий керівник  розглянувши це прохання не тільки згодився надати допомогу закладу, а й вирішив просто подарувати сучасні матраци дітям безкоштовно. Скільки було радості в мами Віталіка, яка доречі приймала активну участь у їх створенні, інших батьків, працівників садочка, а головне у дітлахів. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ТАКИМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ЗАВЖДИ ЙДУТЬ НА ДОПОМОГУ, ЯКИМ НЕ БАЙДУЖЕ ЖИТТЯ В САДОЧКУ, А ГОЛОВНЕ - ЯКІ ДУЖЕ ЛЮБЛЯТЬ ДІТЕЙ!!!

В СПАЛЬНІ В ЯСЕЛЬКАХ У НАС

ЛІЖЕЧКА ГАРНЕНЬКІ,