ОЙ, СНІГУ-СНІГУ БІЛОГО НАКИДАЛА ЗИМА!

14 січ. 2016
НУМО, РОЗМАЛЬОВУВАТИ СНІЖОК.

14 СІЧНЯ в днз№28  малюки молодшої групи потрапили в снігове королівство прямо в групі. Вихователька Кіщенко Наталія Григорівна принесла на заняття 2 великих підноси із снігом. Діти молодшої групи мали змогу на занятті по ознайомленню з навколишнім не лише говорити про зиму, а й відчути її в груповій кімнаті. Діти спочатку були спантеличені: навіщо сніг , та ще й на столі? Розглянувши його, торкнувшись пальчиками, погравшись із незвичним гостем, вони навіть і не здогадувалися про те чим будуть займатися. Наталія Григорівна внесла фарби і "залишила дітей" в колі творчості та фантазії. Дітям було так цікаво розмальовувати сніг. Кожна дитина придумувала собі, що це в неї буде: хтось говорив - будиночок, хтось-тортик, хтось -  королівство для ляльок, навіть ознаменували в гараж. Навіть були такі діти, які пропонували піти на прогулянку і там розмалювати весь сніг на майданчиках.

Ось так і погрались, і закріпили властивості снігу, і стали зимовими помічниками - чарівниками. А витворами мистецтва могли насолоджуватися всі хто відвідувач садочок, адже снігову красу залишили на майданчику під ялинкою.