ХТО ВІДВІДУЄ ДИТСАДОЧОК У ВИХІДНІ? - НЕ БАЙДУЖІ БАТЬКИ!

4 жовт. 2015
ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ВІДРЕМОНТУВАЛИ СВОЇМИ СИЛАМИ БАТЬКИ.

У суботу та неділю 3-4 жовтня  батьки молодшої групи ДНЗ №28 відвідали свій улюблений дитячий садок. Але не просто, а з користю. Силами всіх батьків групи були придбані дошки, фарба  та весь необхідний матеріал для ремонту майданчика. Не байдужі батьки прийшли у свій вихідний і створили сюрприз для дітей молодшої групи: замінили всі дошки на столиках ігрових та качелях, відремонтували  качелі-качалки, пофарбували все у яскраві кольори. Тепер діти будуть гратися на яскравому, справному майданчику. Деякі батьки прийшли разом із своїми дітьми, які охоче хотіли допомогти все лагодити і ремонтувати. Хоча вони ще маленькі, а навички і велике бажання допомагати у них є.

Тож ВЕЛИКЕ СПАСИБІ УСІМ БАТЬКАМ ГРУПИ, А ОСОБЛИВО:

-ГАПІЧЕНКО НАТАЛІЇ СЕРГІЇВНІ, ЇЇ СИНУ НАЗАРУ, БАБУСІ ОЛЕНІ.

- КОЗОРІЗ СЕРГІЮ ПЕТРОВИЧУ (ЯКИЙ ВСЕ І ВСІХ ОРГАНІЗУВАВ) ТА  ОКСАНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ.

- СМОЛЕНЧЕНКО НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ.

- ДЕРКАЧ ЮЛІЇ ІВАНІВНІ.

- ЄЛІСЄЄВИМ ЛІЛІЇ МИХАЙЛІВНІ ТА ОЛЕКСАНДРУ АНАТОЛІЙОВИЧУ.