"ТАТОВА МАЙСТЕРНЯ".

13 груд. 2018
ЗАНЯТТЯ З УЧАСТЮ ТАТУСІВ.

Комплексне заняття «ТАТОВА МАЙСТЕРНЯ»

Заняття з татами і про тат.

До садочку №28 13 грудня в молодшій групі вихователькою Кіщенко Наталією Григорівною було проведено комплексне заняття «Татова майстерня». Гарний зміст та чудова підготовка дали позитивний результат. Тема татусевої роботи в майстернях прослідковувалася на протязі всього заняття. Не відмовилися і татусі дітей, які відвідують молодшу групу, прийняти активну участь. Це тато Кошевого Ігорька -Павло Сергійович та Смоленченко Святослава- Роман Анатолійович. Вони взяли на себе роль татусів, які зустріли дітей у своїй майстерні і провели там незабутню зустріч з ними. Зал вихователька разом із батьками всієї групи облаштували під майстерню.

Маленькі помічники вивчили вірші про тат, їх допомогу, любов та піклування. Тата були одягнені у спеціальні комбінезони, а діти і вихователька у фартушки. А  голівки дівчаток прикрашали ,майстерно зроблені, прикраси   помічником вихователя Макаренко Єлизаветою Володимирівною.

Гру «Відгадай цей інструмент та скажи його призначення» татусі проводили разом, по черзі. Танок з інструментами вони теж танцювали разом із дітками та вихователькою , музичним керівником. Дітям було цікаво, адже вони знають, що інструментами дорослі ремонтують, виготовляють щось , а от, щоб із ними ще й танцювати?

Наталія Григорівна разом із батьками інших дітей створили дошку-сюрприз. Де можна підійти і спробувати включити,

зав’язяти, постукати, відкрити та зробити інші маніпуляції із предметами, які влучно розмістилися на спеціальній дошці.

А от машина – шафа здивувала усіх. Велика дерев’янна машина, зроблена випускником садочка Красуцьким Дмитром стала окрасою майстерні. На прохання татусів діти розміщали маленькі іграшкові машини на комірках-поличках.

Щоб у татовій майстерні було гарно і затишно вихованці розмальовували стіну фарбами, які розміщувалися у маленьких відеречках, та ще й кукурудзяними качанами. Вийшло цікаво і святково та незвично.

Щоб нагородити дітей, татусі винайшли диво-пазли. Це сфотографований куточок музичної зали, де проводила Наталія Григорівна заняття. Пазли необхідно скласти і віднайти  задуману коробку із сюрпризами. А вона містила смачні цукерки.

Заняття пройшло весело, змістовно, цікаво, захоплююче. Задоволення отримали і діти, і дорослі.

На заняття та інші види роботи з дітьми потрібно запрошувати  татусів. Вони побачать не лише роботу вихователів, знання та поведінку їх дітей, а ще й матимуть змогу спілкуватися  та погратися з ними в садочку, дізнаються про їх життя за межами сім’ї, зрозуміють як потрібно це все їх дітям. Адже любов і пошану від дітей заслуговують не словами, а діями і увагою, позитивним прикладом і прийняттям участі у житті і вихованні дітей.