НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК НА ПОРОЗІ!

17 серп. 2018
2018-2019 РІК БУДЕ УСПІШНИМ ТА ЦІКАВИМ!

16.08.2018 року дошкільний навчальний заклад №28 відвідала комісія по перевірці підготовки закладу до нового 2018 - 2019 навчального року. Члени комісії  подякували усьому колективу за хорошу підготовку. У даній підготовці брали участь педагоги та інші працівники закладу,не залишилися і без уваги батьки вихованців. Батьки пропонували  свою допомогу, матеріали для ремонту, цікаві ідеї по створенню належних умов перебування дітей в закладі. Проведений великий об’єм роботи: зроблений  ремонт  та поточний ремонт в приміщенні садочка та групах, створено та доглядаються привабливі клумби з яскравими  квітами, зроблені модулі казки, саду, думки та ін..   Чекаємо з любов'ю та нетерпінням вихованців, що відвідують наш садочок та новеньких дітей.