ВИХОВАНЦІ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ВИСТАВУ.

4 лип. 2018
"МАДАГАСКАР"

4 липня 2018р. Вихованці мали змогу,  не виходячи із садочка , переглянути лялькові виставу Театру ляльок "Рукавичка".  Артисти сподівалися за допомогою великих  зростових  ляльок (самі переодягалися) в яскравих костюмах та іграшок лялькового театру із ширмою викликати радість та гарний настрій у дітей - і це їм вдалося. Артисти разом із глядачами підтримували постійний контакт: танцювали, використовували запитання - відповіді. Діти разом із героями закріплювала спеціальні телефони -101,102,103,104, допомагали героям  котику Тому,  миші Джері, цуценята  із цуценячого патрулю виконувати завдання, знаходити вихід із скрутних ситуацій. Нагородою було - збереження життя та здоров'я  усіх героїв вистави та чудовий настрій глядачів.