Методичне об'єднання вихователів ясельних груп міста.

26 квіт. 2018
"Використання спадщини В.О.Сухомлинського в родинному вихованні дітей"

26 квітня 2018р. В ДНЗ вихователі ясельної групи Гура Ольга Володимирівна та Михайленко Вікторія  Віталіївна провели методичне об'єднання для вихователів ясельних груп дошкільних навчальних закладів міста. Вихователі підготували чудове заняття , Вони  розкривали таку актуальну тему, як виховання дитини в сім'ї. Використовуючи спадщину В.О.Сухомлинського педагоги показали запрошеним учасникам та батькам вихованців _ яке це велике мистецтво виховати дитину:це безперервна робота серця, розуму і волі батьків.

Ольга Володимирівна використала  фото-картини родин дітей, по яким вони розповідали про своїх рідних; створила фотогалерею малюнків родин, зроблених батьками і дітьми; використала пальчиков гру і закріпила членів родини; а найголовніше - запросила матуся вихованців, які створювали Родинну Квітку, Діти на занятті виконали хвилюючись танок зі своїми матуся.  Художниця , яку грала помічник вихователя Доровських Олена Миколаївна, запросила діток до своєї художньої майстерні. В кінці занятті всі учасники заходу отримали пам'ять подарунки - чарівну квітку.

Після заняття всі запрошені мали змогу послухати змістовну доповідь та переглянути слайд - презентацію "Тато,  мама, я - дружная сім'я". Підведення підсумків були теплі слова вдячності вихователів ясельних груп, методиста НМИ УСЬОГО Коваленко Г. М.  та керівника м/о Зеленої О.О.