РІК НОВИЙ-КАЗКОВИЙ ЧАС!

26 груд. 2017
ХАЙ ЗДИВУЄ ЩАСТЯМ ВАС І НАС!

26 та 27 грудня в нашому закладі пройшли святкові ранки в усісх групах. Діти, вихователі та батьки готувалися до нього завзято: діти - вчили таночки і пісні та вірші; вихователі -працювали над сценаріями та костюмами з атрибутами; батьки - над створенням казкових костюмів для своїх дітей. Батьки всього садочку допомогли придбати на свято Нового року нову, штучну ялинку, тож красуня тепер буде радувати всіх у музичному залі. Казкові герої веселили дітлахів. Весела музика піднімала настрій. Чудові смаколики від місцевої влади додавали сили та натхнення майбутнім громадянинам. Над сценаріями творчо працювали педагоги та музичний керівник Войцеховська Віта Вікторівна. Тож веселощі та гарний настрій залишиться на світлинах, зйомці та у серцях кожного приймав участь у святкуваннях.

Рік Новий - казковий час!

Хай здивує щастям Вас

Рік добра і рік кохання.

Щоб були  добрі та здорові,

Побажаєм ще любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!