ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ У МОЛОДШІЙ ГРУПІ.

14 груд. 2017
"ПОДОРОЖ ДО ЛЯЛЬОК".

14 грудня 2017р. в ДНЗ№28  вихователька молодшої групи Неверковець Ірина Євгенівна запросила педагогів закладу на показове заняття під назвою "Подорож до ляльок". У подорожі допомагав своїми порадами лікар Айболить. Цю роль на себе взяла друга вихователька цієї ж групи Холодовська Валентина Миколаївна. Ірина Євгенівна в цьому році атестується, тому і проведенню занять із дітьми надає великого значення. Навчаючи дітей долати труднощі та лікувати від хвороб, узагальнюючи їх знання про хвороби та засоби збереження життя і здоров'я, виховуючи чуйне ставлення до оточуючих, вихователька підготувала чудове заняття.  Цікаво було як дітям, так і присутнім. Перед вихованцями в подорожі було багато цікавих завдань: визначити чим хворіють ляльки, як їм допомогти, що слід покласти до аптечки, чим лікувати кашель та біль у животику та інші завдання. З якими діти впоралися на відмінно. Граючи в рухливу гру діти мали нагрудні вагончики, а вихователька паровоз. Лікар Айболить, щоб діти не хворіли в кінці заняття пригостив їх лимонами. Із великим задоволенням всі пішли пити вітамінний чай з лимонами.